• Sprzedane
sekretera Biedermeier
zoom_in
  • sekretera Biedermeier
  • sekretera bidermemeir antyczna
  • sekretera antyk
  • antyk biurko do pisania
  • stare biurko do pisania

Sekretera Biedermeier, Europa Północna, połowa XIX w.

5264
0,00 zł
sekretera Biedermeier
info Jeśli posiadasz konto w naszym sklepie, możesz zarezerwować ten produkt. Zaloguj / Załóż konto w naszym sklepie.

Antyczna sekretarka wykonana z drewna mahoniowego powstała w drugiej połowie XIX wieku. Ogromna sekretarka ma trzy pojemne szuflady na dole i wiele małych szuflad oraz tabernakulum pod pokrywą na zawiasach. Po otwarciu klapa służy jako blat biurka i ma składany blat pokryty zielonym filcem. Całość wygląda bardzo elegancko i dostojnie. Stan bardzo dobry, po profesjonalnym remoncie, wykończony politonem.

WYMIARY: wysokość 114 cm, / szerokość 100 cm, / głębokość 56 cm,

sms Zadaj pytanie o produkt

BEZPIECZNE ZAKUPY PRZEZ INTERNET
Jeśli mają Państwo obawy przed zakupem naszego produktu przez internet, to my go bezpłatnie przywieziemy i na miejscu zadecydują Państwo o jego zakupie. Gwarantujemy 100% satysfakcji i pełne bezpieczeństwo zakupu.

Nasza firma oferuje bezpłatny transport mebli antycznych na terenie całej Polski oraz wszystkich innych przedmiotów zakupionych u nas powyżej 1500zł. Dowieziemy mebel w każdy zakątek kraju do mniejszych i większych miejscowości jak Kraków, Warszawa, Gdańsk

Rok
1870
Pochodzenie
Europa Północna
Materiał
Drewno (mahoń)
Styl
Biedermeier

Sklep internetowy antykikoneser.pl używa plików „cookies” w celu świadczenia usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na zapisywanie plików „cookies” na Twoim urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji