Aktywne filtry

Stara, antyczna szafai lustro to meble nadające wnętrzom wyjątkowego klimatu. Mają w sobie coś tajemniczego, a w legendach czy bajkach, chętnie przypisuje się im magiczne właściwości. Takie cechy jak monumentalność, solidność, a także bogactwo zdobień, sprawia, że szafy antyczneto wyjątkowo cenne dodatki, które wspaniale wpisują się we wnętrza w stylu dworkowym, jak i w zupełnie współczesne aranżacje, przełamane stylowym akcentem. Doskonałym uzupełnieniem antycznej szafy jest oczywiście antyczne lustrow dekoracyjnej ramie. Lustra antyczne, poza praktycznymi funkcjami, same w sobie mogą być ozdobą nie tylko sypialni, garderoby, ale także holu, jadalni, salonu czy łazienki. Szafa antyczna piękne prezentuje się zarówno we wnętrzach eklektycznych czy współczesnych, jak i tych nawiązujących do stylistyk typowych dla minionych wieków. Wykorzystując antyczne szafy i lustra, można stworzyć pomieszczenie nawiązujące stylem do mieszczańskich i dworskich wnętrz.

Duże, antyczne lustrasą nie tylko w pięknie złoconych oraz rzeźbionych ramach z prawdziwego drewna, ale znajdziesz również na naszej stronie lustro antycznew ramach kutych. Wszystkie lustra antycznew naszej ofercie są starannie zabezpieczone przed jakimikolwiek uszkodzeniami mechanicznymi. W ofercie posiadamy antyczne szafy, garderoby oraz lustra. Znajdą tu Państwo antyczne komody, dwu i trzydrzwiowe antyki szafyoraz pozostałe dodatki, które idealnie nadają się do przedpokoju bądź sypialni, a różnorodność form i kształtów antycznych luster doda uroku każdemu wnętrzu.

Sklep internetowy antykikoneser.pl używa plików „cookies” w celu świadczenia usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na zapisywanie plików „cookies” na Twoim urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji