EXPORT-IMPORT

WYBIERZ JĘZYK

        

Szukaj przedmiotów

LISTA ZAMÓWIEŃ JEST PUSTA

SUMA: 0


 

     

Kim jesteśmy?

 

Antyki Koneser to firma rodzinna, działająca na rynku od wielu lat. Jak nietrudno się domyślić, antyczne meble to nasza miłość i wspólna pasja, którą przekuwamy na rozwój firmy. Dzięki temu dzisiaj prowadzimy jeden z największych salonów mebli antycznych w Polsce – na powierzchni 1000 m ² oferujemy ogromny wybór unikalnych, zachwycających mebli międzywojennych i powojennych , a także antyków z ubiegłych wieków. W naszej kolekcji są m. in. antyki w stylu renesansowym i barokowym, meble Empire, Biedermeier, Ludwik Filip, Secesyjne, Art Deco, czy meble antyczne w stylu eklektycznym. W naszym salonie swoje miejsce mają też inne stylowe przedmioty, takie jak lustra, lampy, zegary, porcelana czy obrazy.

 

https://antykikoneser.pl/upload/2sa.jpg

Co robimy?

 

Zamiłowanie do estetyki minionych lat, nie przeszkadza nam podążać z duchem czasu, dlatego sprzedajemy meble antyczne stacjonarnie, w naszym salonie, a także prowadzimy sklep internetowy, gdzie każdy miłośnik antyków, nawet z drugiego końca Polski, może zamówić wybrany antyk. Dodatkowo oferujemy możliwość darmowej dostawy na terenie całej Polski. Dzięki temu nasze meble antyczne zawitały do wielu miast – wśród nich są Katowice, Kraków, Gdańsk, Wrocław czy Poznań.

           https://antykikoneser.pl/upload/ok1.jpg

Dla kogo stworzyliśmy firmę Antyki Koneser?

 

Antyki Koneser to miejsce idealne dla wszystkich miłośników stylu oraz elegancji, którzy przekładają klasyczne formy mebli, bogatą, ograniczoną jedynie fantazją twórcy, ornamentykę i szlachetne materiały, ponad surowy i minimalistyczny charakter współczesnych wnętrz. Sami wierzymy, że meble antyczne i inne stare przedmioty, posiadają własną duszę inadają naszym mieszkaniom i domom niepowtarzalny klimat.

 

https://antykikoneser.pl/upload/IMG_3374aoki1.jpg

 

Dlaczego nasze antyki są wyjątkowe?

 

Jako prawdziwi miłośnicy antyków, dbamy o to, by każdy sprzedawany przez nas przedmiot, zachwycał dawną świetnością. Wszystkie antyki z naszego salonu wcześniej są poddawane profesjonalnej renowacji. W naszej pracowni pracują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni renowatorzy, którzy z miłością i dbałością o każdy szczegół, przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów i sprzętów, przywracają dawny blask meblom antycznym. Prowadzone przez nas prace renowatorskie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających koneserów.

  
     https://antykikoneser.pl/upload/IMG_7247oki.jpg

Jak można się z nami skontaktować?

 

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu osoby zamieszkujące Katowice i miasta ościenne, gdzie nasze meble antyczne z różnych epok i w różnych stylach, zachwycają bogactwem zdobień i form. Osoby spoza Śląska zachęcamy do spaceru wirtualnego po naszym salonie i do zakupów online, gdzie na klientów czeka miła niespodzianka, w postaci darmowej dostawy przesyłek o wartości co najmniej 1500 zł, na terenie całej Polski (nasze antyki wysyłamy m.in. do takich miast jak Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk czy Wrocław). Z najwyższą przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące oferowanych przez nas mebli antycznych: osobiście, przez telefon lub mailowo.

     


Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym salonie. 

meble antyczne, antyki