EXPORT-IMPORT

WYBIERZ JĘZYK

        

Szukaj przedmiotów

LISTA ZAMÓWIEŃ JEST PUSTA

SUMA: 0

TRANSPORT


1. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo dostarczenia Państwu zakupionego u nas towaru, świadczymy transport własnym samochodem.

2. Każdy zakupiony przedmiot podlega profesjonalnemu zabezpieczeniu i zapakowaniu na czas transportu.

3. Towary powyżej kwoty 1500 zł dostarczamy bezpłatnie na terenie kraju do Państwa posesji. Do bezpłatnego transportu nie wlicza się wniesienia do budynku i montażu. W przypadku wielogabarytowego i ciężkiego przedmiotu klient na miejscu zobowiązany jest to organizacji odpowiedniej ilości osób do pomocy rozładunku i do wniesienia. Istnieje możliwość wniesienia mebli przez pracowników naszej firmy, jednak jest to usługa dodatkowo płatna i ustalana indywidualnie z każdym klientem.

4. Termin dostawy to od 1 tygodnia do 4 tygodni od dnia zaksięgowania wpłaty całości lub zaliczki na naszym koncie. Każdorazowo termin i godzina w przybliżeniu jest uzgadniania z klientem na kilka dni przed planowanym transportem.

5. Świadczymy transport w 48 godzin od zakupu i zaksięgowania wpłaty na naszym koncie oraz wniesienie towaru do pomieszczenia i rozładunek za dodatkową opłatą. Wycena jest indywidualna każdorazowo do zamówienia danego zamówienia.

6. Meble rozkładane, dowozimy zapakowane w częściach do złożenia we własnym zakresie. Służymy pomocą przy ich złożeniu.

7. Po dostarczeniu towaru klient zobowiązany jest do odbioru przedmiotu oraz podpisania protokołu zgodnego ze stanem faktycznym osobiście lub przez upoważnionego pełnomocnika.

8. Towar można zwrócić w terminie do 14 dni bez podania przyczyny pod warunkiem dostarczenia towaru w nienaruszonym stanie do sprzedającego tj. Antyki KONESER 41-605 Świętochłowice ul. Sądowa 2.

9. Dział transportu tel. 600-805-350, 506-737-944 lub e-mail transport@antykikoneser.pl

 

Transport na terenie całej Polski, Gdańsk, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław 

 

 

meble antyczne, antyki