Kim jesteśmy?

Antyki Koneser to firma rodzinna, działająca na rynku od wielu lat. Jak nietrudno się domyślić, antyczne meble to nasza miłość i wspólna pasja, którą przekuwamy na rozwój firmy. Dzięki temu dzisiaj prowadzimy jeden z największych salonów mebli antycznych w Polsce – na powierzchni 1000 m ² oferujemy ogromny wybór unikalnych, zachwycających mebli międzywojennych i powojennych , a także antyków z ubiegłych wieków. W naszej kolekcji są m. in. antyki w stylu renesansowym i barokowym, meble Empire, Biedermeier, Ludwik Filip, Secesyjne, Art Deco, czy meble antyczne w stylu eklektycznym. W naszym salonie swoje miejsce mają też inne stylowe przedmioty, takie jak lustra, lampy, zegary, porcelana czy obrazy.


Co robimy?

Zamiłowanie do estetyki minionych lat, nie przeszkadza nam podążać z duchem czasu, dlatego sprzedajemy meble antyczne stacjonarnie, w naszym salonie, a także prowadzimy sklep internetowy, gdzie każdy miłośnik antyków, nawet z drugiego końca Polski, może zamówić wybrany antyk. Dodatkowo oferujemy możliwość darmowej dostawy na terenie całej Polski. Dzięki temu nasze meble antyczne zawitały do wielu miast – wśród nich są Katowice, Kraków, Gdańsk, Wrocław czy Poznań.


Dla kogo stworzyliśmy firmę Antyki Koneser? 

Antyki Koneser to miejsce idealne dla wszystkich miłośników stylu oraz elegancji, którzy przekładają klasyczne formy mebli, bogatą, ograniczoną jedynie fantazją twórcy, ornamentykę i szlachetne materiały, ponad surowy i minimalistyczny charakter współczesnych wnętrz. Sami wierzymy, że meble antyczne i inne stare przedmioty, posiadają własną duszę inadają naszym mieszkaniom i domom niepowtarzalny klimat.


Dlaczego nasze antyki są wyjątkowe?

Jako prawdziwi miłośnicy antyków, dbamy o to, by każdy sprzedawany przez nas przedmiot, zachwycał dawną świetnością. Wszystkie antyki z naszego salonu wcześniej są poddawane profesjonalnej renowacji. W naszej pracowni pracują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni renowatorzy, którzy z miłością i dbałością o każdy szczegół, przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów i sprzętów, przywracają dawny blask meblom antycznym. Prowadzone przez nas prace renowatorskie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających koneserów.


Jak można się z nami skontaktować?

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu osoby zamieszkujące Katowice i miasta ościenne, gdzie nasze meble antyczne z różnych epok i w różnych stylach, zachwycają bogactwem zdobień i form. Osoby spoza Śląska zachęcamy do spaceru wirtualnego po naszym salonie i do zakupów online, gdzie na klientów czeka miła niespodzianka, w postaci darmowej dostawy przesyłek o wartości co najmniej 1500 zł, na terenie całej Polski (nasze antyki wysyłamy m.in. do takich miast jak Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk czy Wrocław). Z najwyższą przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące oferowanych przez nas mebli antycznych: osobiście, przez telefon lub mailowo.

biuro@antykikoneser.pl

tel.+48 506-737-944

Online shop antykikoneser.pl uses „cookies” to provide services and anonymous statistics. By using it, you agree to save „cookies” on your device. You can withdraw your consent by changing your browser settings.

Accept More informations