Blog

Moda ma to do siebie, że szybko podbija serca i jeszcze szybciej przechodzi do lamusa. Jednak coraz więcej osób przestaje podążać za trendami i stawia na wnętrza w duchu eklektycznym, które wyrażają indywidulany charakter jego mieszkańców i opierają się na ponadczasowym designie. Jak stworzyć takie wnętrza?
Rok 2021, podobnie jak 2020 nas nie rozpieszcza. Zimno i szaro-bura aura nie odpuszcza. Podobnie jak pandemia, którą większość z nas jest już wykończonych. Ale skoro i tak jesteśmy „skazani na 4 ściany”, może to dobry moment na zmiany? Poniżej przedstawimy kilka pomysłów na proste i szybkie metamorfozy wnętrz.
W licznych poradnikach przeczytamy jak urządzić wnętrza w stylu japońskim, duńskim, włoskim, francuskim i tak dalej, i tak dalej. A potem wyjeżdżamy do innych państw i widzimy, że tutejsze wnętrza są zaskakująco podobne do tych, które znamy z własnego podwórka. Jak to możliwe?
Włochy kojarzą nam się z wysoką jakością produktów i elegancją, ale nadążającą za aktualnymi trendami. Jak to przekłada się na wnętrza? Jak przemycić nieco włoskiego klimatu do naszych polskich domów i mieszkań?
Temat antyków jako elementu wyposażenia wnętrz, który odmienia nasze domy w przestrzeń z historią, zapewne jest znany większości z miłośników staroci. Jednak czy piękne wnętrza to jedyna motywacja, jaka przyświeca koneserom antyków? Odpowiedź jest jedna - NIE. Całkiem inaczej do tego tematu mogą podejść osoby, które chcą ulokować swój kapitał w niepewnych czasach, kiedy to lokaty bankowe nie zapewniają odpowiedniego zabe
Dzisiaj styl boho kojarzy się z lekko ekstrawaganckimi, ale luksusowymi mieszkaniami. Ewentualnie aranżacjami w klimacie Bali. Ale jaka jest historia Boho?
Jaki jest aktualnie najbardziej gorący trend we wnętrzach? To eklektyzm. Styl, w którym czerpiemy trochę z tego co aktualnie modne, łączymy z tym co mamy i tworzymy wnętrza, jakie chcemy mieć.
Kupować antyki czy nie kupować? O to jest pytanie. W poniższym artykule odpowiemy na pytanie co możemy zyskać, jeśli zrezygnujemy z zakupu mebli antycznych.
Jak wyjść poza trendy prezentowane w magazynach? Jak przełamać wdzięczną, ale jednak przewidywalną klasykę?
Wnętrza z antykami zobowiązują do postawienia na piękne i klasyczne ozdoby świąteczne. Jak ozdobić choinkę, jakie rośliny zakupić na święta i jak dodać naszym aranżacjom przytulności?

Sklep internetowy antykikoneser.pl używa plików „cookies” w celu świadczenia usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na zapisywanie plików „cookies” na Twoim urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji