Blog

Dzisiaj styl boho kojarzy się z lekko ekstrawaganckimi, ale luksusowymi mieszkaniami. Ewentualnie aranżacjami w klimacie Bali. Ale jaka jest historia Boho?
Jaki jest aktualnie najbardziej gorący trend we wnętrzach? To eklektyzm. Styl, w którym czerpiemy trochę z tego co aktualnie modne, łączymy z tym co mamy i tworzymy wnętrza, jakie chcemy mieć.
Kupować antyki czy nie kupować? O to jest pytanie. W poniższym artykule odpowiemy na pytanie co możemy zyskać, jeśli zrezygnujemy z zakupu mebli antycznych.
Jak wyjść poza trendy prezentowane w magazynach? Jak przełamać wdzięczną, ale jednak przewidywalną klasykę?
Wnętrza z antykami zobowiązują do postawienia na piękne i klasyczne ozdoby świąteczne. Jak ozdobić choinkę, jakie rośliny zakupić na święta i jak dodać naszym aranżacjom przytulności?
W tym roku Boże Narodzenie będzie inne. Dla wielu z nas mniej rodzinne, melancholijne, samotne. W dobie koronawirusa trudno w pełni czuć magię świąt. Nie każdy z nas miał czas pomyśleć o prezentach czy świątecznych ozdobach. Jednak jeśli na naszej liście do odhaczenia przed świętami wciąż jest punkt pt. „znalezienie podarunków dla bliskich”, warto rozważyć zakup antyków. To prezenty, które nie tylko starzeją się z kl
Niektórzy uważają, że w pokojach dziecięcych nie ma miejsca na poważne i eleganckie meble antyczne. Ale dlaczego? Dzieci już od najmłodszych lat warto otaczać pięknymi przedmiotami, aby wpajać im poczucie estetyki. Istnieją jeszcze co najmniej 3 inne powody, które sprawiają, że antyki w pokoju dziecięcym to świetny pomysł:
Teoretycznie dekorowanie domu to najprostszy i najprzyjemniejszy etap tworzenia aranżacji. Praktycznie to ogromne wyzwanie, podczas którego niezwykle łatwo popełnić wnętrzarskie faux pax. Poznajmy najpopularniejsze błędy w dekorowaniu domów i mieszkań:
Styl eklektyczny wymaga nieco wyczucia, aby prezentował się efektownie i spójnie. Zbyt wiele elementów z „różnych bajek” może potencjalnie wprowadzić chaos do aranżacji w tym duchu. Warto jednak zaryzykować i postawić na niego we własnych wnętrzach. Dlaczego?
Styl eklektyczny wymaga nieco wyczucia, aby prezentował się efektownie i spójnie. Zbyt wiele elementów z „różnych bajek” może potencjalnie wprowadzić chaos do aranżacji w tym duchu. Warto jednak zaryzykować i postawić na niego we własnych wnętrzach. Dlaczego?

Sklep internetowy antykikoneser.pl używa plików „cookies” w celu świadczenia usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na zapisywanie plików „cookies” na Twoim urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji