Antyki Koneser - zapraszamy klientów z miasta Kraków

Wszystkich tych, których interesują antyki, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wszechstronną ofertą. Mimo tego, że nasz salon znajduje się w Świętochłowicach, to nasze doświadczenie pozwala nam na skuteczną obsługę klientów z całej Polski, w tym oczywiście i z miasta Kraków. Antyki w naszym posiadaniu nawiązują do takich stylów jak barok, renesans, Empire, Art Deco, secesja, Biedermeier, a także eklektyka. Wśród naszych dóbr znajdą Państwo zarówno stylowe meble, jak i rozmaite akcesoria domowe, takie jak lustra, obrazy, zegary, lampy, czy tak pożądaną przez wiele osób porcelanę. Różnorodność tych elementów sprawia, że skomponowanie idealnego wnętrza staje się o wiele prostsze, a także o wiele bardziej interesujące. Cechą charakterystyczną antyków jest ich unikalne wykonanie, którego nie sposób znaleźć we współczesnych meblach, produkowanych w sposób masowy. Nie bez powodu mówi się, że to meble z duszą – rzeczywiście jest w nich coś ujmującego i często wiążą się z nimi przeróżne historie. Dokładność i pomysłowość ich wykonania są czynnikiem zwracającym uwagę i wzbudzającym zachwyt przy każdym spojrzeniu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, wysyłamy antyki do miasta Kraków oraz wszystkich innych regionów bezpłatnie w przypadku przekroczenia ceny zamówienia na poziomie 3000 zł robimy to bezpłatnie. Serdecznie polecamy naszym klientom wirtualny spacer po naszej firmie, a także zachęcamy do zapoznania się z posiadanymi przez nas przedmiotami za pomocą katalogu online.

 

Sklep internetowy antykikoneser.pl używa plików „cookies” w celu świadczenia usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na zapisywanie plików „cookies” na Twoim urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji