Filtruj według

Kategorie

Aktywne filtry

Srebra – antyki o wartości kolekcjonerskiej i użytkowej

Zabytkowe przedmioty mają swój niepowtarzalny charakter i wprowadzają do pomieszczenia wyjątkowy klimat. Ich najważniejszymi cechami są precyzja wykonania oraz unikatowe zdobienia, które dają świadectwo kunsztu mistrzów rzemieślnictwa z dawnych epok. Takie są srebra, antyki, które mimo upływu lat wciąż zachwycają swoim niepowtarzalnym wzornictwem oraz niesztampową formą. Takie wyroby są gratką dla kolekcjonerów dzieł sztuki, którzy lubią otaczać się pięknymi przedmiotami. To nie wszystko, gdyż srebra i brązy antyczne mogą w dalszym ciągu służyć swoim właścicielom i być elementem zastawy stołowej lub wystroju wnętrza.

Wyroby ze srebra – antyki dekoracyjne

Starodawne wyroby rzemieślnicze to nie tylko unikatowe przedmioty codziennego użytku, ale także figurki i rzeźby z brązów antycznych. Zachwycają swoim pięknym wykończeniem, w którym widać pasję i serce włożone przez artystę. Takie ozdoby będą wyjątkową dekoracją wnętrz, wprowadzając do pomieszczenia niepowtarzalny klimat. Srebra to antyki, dzięki którym stworzą Państwo aranżację o stylowej i ponadczasowej kreacji. W ofercie mamy sygnowane wyroby rzemieślnicze, które będą uzupełnieniem zastawy stołowej oraz stylowej serwantki. Mimo pochodzenia z ubiegłych epok, srebrne antyki mogą w dalszym ciągu być wykorzystywane jako przedmioty codziennego użytku. Taka zabytkowa patera czy cukiernica, będzie reprezentatywnym elementem na stole podczas ważnych okazji.

W naszym asortymencie dostępne są oryginalne naczynia, które zostały wykonane przez mistrzów rzemieślnictwa. To sprawia, że oferowane przez nas srebrne patery to wyroby o unikatowym wzornictwie i szczegółowo dopracowanych detalach. Ze względu na ręczne zdobienia, każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Zabytkowe patery przypadną więc do gustu miłośnikom unikalnych dekoracji, które nadadzą wnętrzu indywidualnego charakteru.

Srebra i brązy antyczne – akcesoria z własną historią

W antykach wyjątkowe jest to, że każdy egzemplarz jest unikatowy, szczegółowo dopracowany oraz własnoręcznie zdobiony wprawną ręką rzemieślnika. Współczesne przedmioty nie mogą z nimi konkurować pod kątem jakości i pięknych zdobień. To wyróżnia wyroby srebra i brązy antyczne spośród naczyń masowej produkcji, które nigdy nie dorównają ręcznie robionym przedmiotom.

Zapraszamy do zapoznania z jedyną w swoim rodzaju kolekcją sygnowanych dzieł sztuki o wartości kolekcjonerskiej i użytkowej. W asortymencie mamy porcelanowe, szklane i srebrne patery, które pochodzą z dawnych epok.

Sklep internetowy antykikoneser.pl używa plików „cookies” w celu świadczenia usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na zapisywanie plików „cookies” na Twoim urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji