Antyki Koneser zaprasza klientów z miasta Warszawa

Jednym z miast, do których wysyłamy nasze antyki, jest Warszawa. Nasze meble są warte sprowadzania nawet przez setki kilometrów. Uczucie dumy i satysfakcji z posiadania perfekcyjnego mebla do naszego mieszkania z pewnością rekompensuje czas oczekiwania. Tym, co cechuje meble antyczne, jest ich oryginalny i wyjątkowy wygląd, niespotykany w meblach nowoczesnych, które są wykonywane masowo. Dokładność zdobień, a także niestandardowe kształty wielu elementów, są tym, co zwraca szczególną uwagę i jest jak najbardziej pożądane wśród wielbicieli tych unikatów. Nasza firma oferuje różnorodne akcesoria, takie jak obrazy, lampy, lustra, zegary, porcelanę, oraz oczywiście meble. Jeżeli natomiast chodzi o style, w jakich obracają się nasze towary, to dominują w nich antyki renesansowe, barokowe, secesyjne, cesarskie, Art Deco, Biedermeier, a także elektyka. Dzięki posiadaniu tak obszernego zakresu mebli i akcesoriów antycznych nasi klienci z łatwością wybierają elementy doskonale odpowiadające ich gustom.

 Antyki to najlepszy sposób na stworzenie idealnej przestrzeni życiowej, zgodnej z naszym poczuciem estetyki, a także satysfakcjonującą i ciekawą pasją. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby zapoznać się z naszymi antykami, udostępniamy na stronie możliwość cyfrowego zwiedzenia naszej firmy, a także stale aktualizujemy posiadane produkty na stronie, dzięki czemu mogą Państwo szybko sprawdzić, czy posiadamy interesujące Państwa elementy.

Uwaga! Wszelkie zamówienia powyżej 3000 zł wysyłamy gratis do Warszawy oraz wszystkich innych części kraju!

 

Sklep internetowy antykikoneser.pl używa plików „cookies” w celu świadczenia usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na zapisywanie plików „cookies” na Twoim urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji