Aktywne filtry

Meble antyczne

Meble antyczne to bardzo obszerna kategoria wystroju wnętrz, charakteryzująca się wyjątkowym wyglądem, który współcześnie jest nieosiągalny w masowych warunkach produkcyjnych. Zabytkowe meble są, jednakże faworyzowane ponad zamówienia prywatne, gdyż poza podobnymi kosztami, cechuje je nierzadko bogata historia i jak mawiają wielbiciele – takie meble mają „duszę”. Rzeczywiście nie sposób odmówić im unikalnego uroku, a także klimatu, jaki wprowadzają antyczne meble do każdego pomieszczenia. Specjalizujemy się w takich stylach jak Art Deco, Biedermeier, eklektyka, secesja, Empire, barok, a także renesans. Dzięki wszechstronności stylistycznej nasi klienci z łatwością są w stanie wybrać idealny element do swoich kolekcji, a także skompletować cały zestaw odpowiadający ich poczuciu estetyki. Meble antyczne to nie jedyny obszar naszych zainteresowań. W naszej ofercie znajdą Państwo także rozmaite akcesoria, takie jak: obrazy, porcelanę, zegary, lustra oraz lampy. Staramy się spełniać oczekiwania każdego klienta, dlatego oferowane meble pałacowe i pozostały asortyment jest bardzo zróżnicowany i na bieżąco uzupełniany o kolejne zabytkowe meble.

Sklep z zabytkowymi meblami

Nasz salon mieści się w Chorzowie, przy ulicy Floriańskiej 15, jednak na życzenie klienta wysyłamy antyki do takich miast jak Katowice, Kraków, Warszawa, a nawet Poznań. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby zapoznać się z asortymentem bez konieczności przyjazdu, mamy regularnie aktualizowany katalog produktów, a także oferujemy wirtualny spacer po naszej firmie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych antykami.

Sklep internetowy antykikoneser.pl używa plików „cookies” w celu świadczenia usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na zapisywanie plików „cookies” na Twoim urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji