Sekretara, konsola - Biedermeier

Szczególnym zainteresowaniem wśród koneserów zabytkowych aranżacji cieszą się meble w stylu biedermeier, które charakteryzują się ponadczasowym wzornictwem i użytecznością (meble są proste w formie z dekoracyjnymi detalami). Styl ten panował gównie w dworach mieszczańskich. Obecnie meble takie są chętnie wykorzystywane nie tylko w klasycznych, ale także nowoczesnych aranżacjach. Konsole biedermeier można więc spotkać we współcześnie urządzonych domach, gdzie pełnią funkcję praktycznej dekoracji. Równie dużą popularnością cieszą się komody oraz sekretery biedermeier ze względu na swoją funkcjonalność i niebanalne wzornictwo.

Meble w stylu biedermeier

Wyposażenie wnętrz na wzór stylu biedermeier charakteryzuje się funkcjonalnością, którą tak bardzo cenili sobie. Takie są też meble biedermeierowskie, wśród których można zauważyć duże przywiązanie do zapewnienia solidnej konstrukcji oraz praktycznych rozwiązań. Meble w stylu biedermeier są więc zaprojektowane tak, aby łączyły w sobie ozdobne wzornictwo, a jednocześnie wygodę użytkową. W naszej kolekcji mogą Państwo znaleźć ciekawe wyposażenie biedermeier, takie jak:

Wszystkie meble w stylu biedermeier wykonane są w solidny sposób, co widać także w ich formie i masywnych konstrukcjach. W sprzedaży mamy konsole biedermeier, które różnią się między sobą wielkością oraz detalami ozdobnymi. W asortymencie dostępne są również sekretery biedermeier, szafy, a także pozostałe elementy wyposażenia, z których można skompletować pasujący do siebie zestaw.

Zapraszamy do zapoznania z nasza ofertą, znajdziecie tu Państwo pełne wyposażenie stylu biedermeier, którym można urządzić całe mieszkanie.

Sklep internetowy antykikoneser.pl używa plików „cookies” w celu świadczenia usług oraz prowadzenia anonimowych statystyk. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na zapisywanie plików „cookies” na Twoim urządzeniu. Możesz cofnąć zgodę zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Akceptuj Więcej informacji